GündemSağlıkSağlık Personelleri

8 Hazirana Kadar Tüm İzinler İptal

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan’ı Taner Yıldız, açıklamalarda 8 Hazirana kadar tüm izinlerin iptal olduğu belirtildi. Elektrik kesintilerinin artması sonucunda provokasyonlara karşı tedbirli olunması gerektiği ifade edildi. Elektrik kesintilerinin gündeme gelmesi oylarda değişiklik ve sayımında yanlışlık olmasından dolayı ortaya çıktı.

31 Mart elektrik krizine yönelik çeşitli önlemler alındı. Ülke genelinde elektrik kesintisi büyük sıkıntılara gebe olmasına neden oldu. Kesintinin yükü halka bindirilerek maliyetler karşılandı. Mesai yapacak olan kişilerin şimdiden ifadesi alındığı ve seçim gününde herhangi bir şey olmasına karşı önlem alınacağı belirtildi.

Sistemler bakımından en gelişmiş teknolojiye sahip olduğumuz belirtildi. Dünya 5. olduğumuz açıklandı. Avrupa ikincisi olduğumuz provokasyonlara karşı herkesin soğukkanlı olması gerektiği ifade edildi. Oluşabilecek herhangi tahriklere gelinmemesi gerektiği ifade edildi.

Önerilen Yazı  Mide Duvarı Kalınlaşması Nedir, Belirtileri Ve Tedavisi
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evde ek iş     2019 yılbaşı programları     uluslararası evden eve nakliyat     Teff Tohumlu Çay     çamaşır deterjanı     gebze evden eve nakliyat     protez saç