GündemSağlıkSağlık Personelleri

Hamdi Topçu, istifa ile ilgili açıklamalarda bulundu

Türk hava Yolları Yönetim Heyeti Başkanlığı görevinden ayrılması sonucunda bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Hamdi Topçu televizyon programına katılarak istifanın perde arkasını aydınlatacak açıklamalarda bulundu.

12 sene boyunca Türk Hava Yollarında görev alan, inanılmaz başarıları imzalayan Topçu, ortadan bir şey yokken neden istifa ettiği tartışma konusu oldu. ”Makamlar geçici ve bir sınav yeri. O yüzden insanlar görevini yapar ve gider. Vaka son dakikada gelişen bir vaka olabilir. Ama bu işin bir dakikası olacaktı, bu da o dakikaya eşit geldi. İstifanın gerekçesi herhangi bir neden olabilir. Herhangi bir kriz yok Başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Biliyorsunuz, biz de 3 dönem heyeti var. Şaka bir kenara biraz ivedi oldu. Keşke biraz henüz önce olsaydı” diye konuştu.

Milletvekili Olmak İstemedim
Milletvekili adayı olacak iddiaları konusunda, ”Siyaseti düşünmedim. Bunu henüz önce de belirttim. Zamanlama ile bunun bir ilgisi yok” diyen Topçu, ‘TOKİ Başkanı mı olacaksınız’ sorusuna ise böyle bir görevlendirme beklemediğini söyledi.

Hamdi Topçu bu açıklamaları CNN Türk’te Akif Beki’nin sunduğu Baştan Sona Programı’nda yaptı.

Önerilen Yazı  Mide Dokusunda Meydana Gelen Yaralar sonucunda Ortaya Çıkan Ülserler: Mide Ülseri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sağlık profesyoneli