Gündem

İş Bankası Personel Alımı Yapılacak

2015 yılı itibari ile İş Bankası da personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Sınav ve mülakatların nerede yapılacağı konusunda sorular merak edildi. İş Bankası bu yıl kaç kişi istihdam edecek hepsini öğreneceğiz.

Türkiye İş Bankası Ankara, Antalya, İstanbul, Çankırı ve Kırıkkale illerinde bulunan şubelerin çeşitli departmanları doğrultusunda personel alımlarının gerçekleşeceği öğrenildi.

Takip Memuru Alım Sınavı
İş Bankası Ankara, Antalya ve İstanbul illerinin şubelerinde çalıştırılmak üzere 16 Mart 2015 Pazartesi günü sınavla Takip Memuru sınavı yapılacak. Başvurular 10 Mart 2015 Salı günü saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.

Mimar Alımı – Ankara
İş Bankası Ankara ilinde görevlendirilmek üzere sadece mülakatla mimar alımı yapılacaktır. Başvurular 23 Şubat 2015 Pazartesi günü saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.
İstanbul Memur Alım Sınavı(Çağrı Merkezi) – 27.02.2015
İş Bankası İstanbul ilinde çağrı merkezinde çalıştırılmak üzere 27 Şubat 2015 Cuma günü sınavla Memur alım sınavı yapılacak. Başvurular 23 Şubat 2015 Pazartesi günü saat 10:00’a kadar İş Bankası insan kaynakları üzerinden online yapılacaktır.

İş Bankası genel olarak yazılı ve sözlü iki aşamadan sınava tabi tutarak alımlarını gerçekleştiriyor. 4 yıllık mezunların başvurabileceği hakkında bilgiye geniş anlamda yer verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sağlık profesyoneli