Sağlık

Mide Küçültme Yolları

Zayıflamak istiyorsunuz ancak zayıflayamıyor musunuz? Mide küçültme sayesinde genç bayanlar sağlığına tez zamanda kavuşması mümkün. Cerrahi müdahale gerek kalmadan doğal yollarla ideal midenize ulaşabilirsiniz. Uygun diyet programları mide küçültme ameliyatı olmadan sizi sağlığınıza kavuşturuyor.

 

İştahınızı kontrol altında tutabilmek için mide küçültme işlemi önem taşımaktadır. İradenizi de kullanarak yediğiniz yemek miktarını azaltmalı ve midenizin küçülmesini sağlamalısınız.

  • Karnı çok acıkan kişiler yemek sırasında daha fazla besin tüketirler. Bu sebeple acıkmadan atıştırma araları vermeli ve iştahınızı kontrol altında tutmalısınız.
  • Metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için öğün sayısını arttırmalı, sofrada tıka basa yememelisiniz.
  • Yemekten 10 dakika önce 1 bardak su içerek fazla yeme isteğinizi bastırabilirsiniz.
  • Salata ve sebze yemekleri midenin küçülmesini sağlar. Her gün kendinize yapacağınız bir diyet programıyla sebze ve salata ağırlıklı olarak beslenin.
  • Açlık halinde kan şekerinin düşmesiyle iştahınız açılacaktır. Kan şekerinizi yerine getirecek düzeyde bir şeyler atıştırdıktan sonra yarım saat bekleyin ve yemeğinizi ondan sonra yiyin.

Mide küçültme işlemine başvurmanıza sebep olan fazla kilolarınızdan kurtulmanız için sizlere çok özel bir sır açıklamak istiyorum. 1 kase yoğurt içine 2 yemek kaşığı limon suyu koyun ve karıştırın. Üzerine kırmızı biber serpin ve bunu kahvaltıdan yarım saat önce, öğle yemeğinden yarım saat önce, akşam yatmadan yarım saat önce hazırlayarak 1’er kase tüketin.

Önerilen Yazı  Mide Dokusunda Meydana Gelen Yaralar sonucunda Ortaya Çıkan Ülserler: Mide Ülseri

 

Yoğurt diyeti ve maddeler halinde sıraladığımız uyarılar eşliğinde çok kısa bir sürede kilo vermeye başlayabilirsiniz. Haftalar içinde dikkat çekecek şekilde fazla kilolarınızdan kurtulduğunuza şahit olacaksınız. Yöntemlerimizi deneyip olumlu sonuçlar aldığınızda bize yorum bırakmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sağlık profesyoneli