Gündem

Songül Hemşire Nerdesin!

Sağlık personellerinin yüreğine yas gibi düşen haberlerden oldu. Özel hastanede acil servis hemşiresi olarak çalışan 19 yaşındaki Songül hemşire’den Pazartesi gününden itibaren haber alınamadı. Tanımadığı birisi kendisini daha önce rahatsız ettiğini dile getirmişti.

Pazartesi günü 16:00’da mesaisi olan Songül hemşire işe gitmek için evden ayrılır. Kızlarının hastaneye gitmediklerini öğrendikten sonra telefon ile ulaşmaya çalışarak ulaşamadılar. Hastanede olmadıklarını çalışma arkadaşlarından öğrendiler, ertesi gün Cumhuriyet Savcılığına giderek kayıp olduklarının başvurusunda bulundular.

Söngül hemşireyi telefonundan rahatsız eden birisi tarafından kaçırıldığı düşünülüyor.

Sağlık personellerine yönelik şiddet ve olaylar her geçen gün artıyor. En son olarak Songül hemşirenin ortadan kaybolması akıllara bin bir türlü olayların gelmesine neden oluyor. Sağlık personelleri olanlara oldukça üzgün ve kızgın şekilde tepki gösteriyorlar. Bugün Songül hemşire yarın bizim başımıza gelebilir düşüncesi tüyleri ürpertiyor.

Emniyet güçleri harekete geçerek Songül hemşirenin telefonundan son alınan sinyal ve mobese kameralarından yola çıkarak araştırmalarına devam ediyor. Son gelişmeler oldukça haberleri sizlere duyuracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sağlık profesyoneli