Gündem

Sübyancı Banka Müdürü 14 Yaşındaki Kızla İlişki Girmek İsterken Yakalandı

İngiltere’de sübyan avcılığı yapan grubun ağına bu sefer banka müdürü takıldı. 14 yaşındaki kızla cinsel ilişkiye girmeye çalışan banka müdürü gündeme bomba gibi düştü. Kız çocuğunu kandırarak ilişkiye girmek ikna etmesine rağmen amacına ulaşamadı. Kızla buluşmak için 160 kilometrelik yolculuk yaptıktan sonra hiç beklemediği sürprizle karşılaştı.

 

Banka müdürü hiç beklenmedik kişiler tarafından karşılandı. İnternette sübyancılık yapan kişileri tespit eden ve yayınlayan grup tarafından rezil edildi. Öğle yemeği için buluşma yerine giden sübyancı müdür grup tarafından herkesin içinde rezil edildi. Video kaydı alınırken banka müdürünün yazdığı küfür içerikli sözler seslice okundu. Kızın kendisine 18 yaşından küçük olduğunu söylemesine rağmen ısrarla taciz içerikli mesajlarda bulunması büyük tepki topladı.

 

Balachandran Kavungalparambath adlı banka müdürünün sırt çantasından ilişkiye girmek için parfüm ve prezervatif bulundu. Polisler tarafından gözaltına alınan zanlı, mahkemede suçunu itiraf etti. 10 yıl yapıl cezası verilerek çocuk tacizcisi olarak damgalandı.

 

Banka müdürüne bir kötü haberde görevli olduğu bankadan geldi. İşinden kovulan ve bankanın imajını zedelediğinden dolayı tazminat davası açıldı. Hayatı altüst olan zanlı haber kanallarına konu oldu internet üzerinde milyonlarca tepki topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sağlık profesyoneli