Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Şahin Gezer
(info@saglikpersonelleri.com)

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Ahmet Duran
(aduran@saglikpersonelleri.com)

Editörler / Editors

Elif Özer – elif.ozer@saglikpersonelleri.com
Hakan Öztürk – hakan.ozturk@saglikpersonelleri.com
Ahmet Tanık – ahmet.tanik@saglikpersonelleri.com
Nükte Yılmaz – nukte@saglikpersonelleri.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
İsmail Taş – ismail.tas@saglikpersonelleri.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Ahmet Şen

Reklam / Advertise

Sibel Türk
(reklam@saglikpersonelleri.com)

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@saglikpersonelleri.com)

Adres / Addresse

Zeytinlibahçe Cad. Tuğrul Berke İşhanı Kat 9 No: 14 Akdeniz/MERSİN

Telefon :

Email : info@saglikpersonelleri.com

( Hafta İçi 08:00 – 18:00)

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
saglikpersonelleri.com yazıların sorumluluğunu almaz.

saglikpersonelleri.com

‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 saglikpersonelleri.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Saglikpersonelleri.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar saglikpersonelleri.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. saglikpersonelleri.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the saglikpersonelleri.com. However, sometimes the saglikpersonelleri.com uses third parties to process your information. saglikpersonelleri.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the saglikpersonelleri.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the saglikpersonelleri.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the saglikpersonelleri.com and its services. When you use saglikpersonelleri.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the saglikpersonelleri.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.saglikpersonelleri.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@saglikpersonelleri.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

sağlık profesyoneli