GündemSağlıkSağlık Personelleri

Kılıçdaroğlu Ekşi Sözlük Yazarlarının Sorularını Cevapladı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün ekşi sözlük yazarları ile beraberdi. Türkiye’nin en geniş sözlük platformunda seçmenlerine oyunu almak için soruları gönülden cevapladı. Milletçe alkışlıyoruz kampanyası doğrultusunda ekşi sözlükçülerin desteğini beklediği belirtildi.

Kılıçdaroğlu ekşi sözlük yazarlarının sorularına cevapladı, “merhaba ben chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu” diye atılan başlık altında bütün sorulara cevap verdi. Yüzlerce sözlük yazarının sorularına cevap verirken bazen gülümsediği gözden kaçmadı. Sözlük yazarlarının hayatı tii’ye almış olması dikkatleri topladı. Seçim kampanyası adı altında soruların cevaplanırken yazarlardan bir kısmı dalga geçerek cevaplar verdi. Yaş ortalaması ortalama 15-18 olan kullanıcıların soruları takipçilerini şaşırttı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu iki saat boyunca sorulan soruların cevaplarını verdi. Soru yöneltmek için gündem başlığı altında “Merhaba ben CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu” diyerek cumhuriyet halk partisi olarak cevaplamalarda bulundu.

Önerilen Yazı  Mide Dokusunda Meydana Gelen Yaralar sonucunda Ortaya Çıkan Ülserler: Mide Ülseri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sağlık profesyoneli